Zgodnie z przepisami Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), informujemy, że administratorem danych osobowych przetwarzanych w ramach naszej strony internetowej jest

Przychodnia Anin
Fundacja Instytutu Kardiologii
w Warszawie

ul. Alpejska 4b, 04-628 Warszawa

NIP: 9521176143

REGON: 010221673

Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia korzystania z funkcjonalności naszej strony, w tym do obsługi zapytań i formularzy kontaktowych, do analizy statystyk korzystania ze strony oraz w celach marketingowych.

Zapewniamy, że przetwarzanie danych osobowych odbywa się zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa oraz z należytą starannością i dbałością o ich ochronę. Osobom, których dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania, usunięcia oraz wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Wszelkie żądania w tym zakresie należy składać w formie pisemnej na adres [adres e-mail lub pocztowy].

Zachęcamy do zapoznania się z pełnym tekstem naszej Polityki Prywatności, gdzie znajdują się szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych oraz praw osób, których dane dotyczą.